عشق بد من - آدمک ها
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

آدمک ها

و من خسته تراز همیشه از جستجوی خویش آمده ام

عشق بد من


 

 

 

وقتی خیانتت را بخشیدم

تو فکر کردی دوستت دارم

ولی من لذت خیانت را درک می کردم ./ .

 

دیگه زنگ نزن ها دیگه نمی خوام ببینمت ها دیگه فراموشم کن ها چقدر زود جاشونو به « من می خوامت» می دن. چقدر زود آدما به هم می رسن چقدر زود خدا نشونت می ده که تو ، توئی که وقتی یه عشق بدو ازت گرفتم که وقتی نخواستم ،  نذاشتم بهترین دوران زندگیت ،  جوونیت تباه شه چه گریه ها  که نکردی و چه کفرها که نگفتی و چه دعاها که نکردی .چقدر زود عشق من عشق بد بهترین دوران زندگی من از فاصله ها می ترسه از عاشق شدنم به دیگری می ترسه از نبودنم می ترسه . اما من گفتم ،گفتم که عوض شدم تو هم گفتی، گفتی که جاهامون با هم عوض شده و من گفتم که کوه به کوه نمی رسه اما ... و من برای رسیدن کوه بودم برای با تو بودن عشق من سراپا شور بودم .

 دلم لک می زد واسه اون خونه ی کوچیک با دیوارای  کاه گلی و در زنگ زده  که اسمشو خرابه گذاشته بودی. تو همین خونه با تو زندگی کردن با پدرمادر پیرت که می گفتی نمی تونم تحملشون کنم  که بعد چند سال کم میارم . منم گفتم. گفتم که از پول پرم که چشم و دل سیرم که باهات می سازم. اما توگفتی که نمی تونی  که نمی شه که می سوزی . و من سوختم خیلی زود سوختم

حالا عشق من عشق بد بهترین دوران زندگی من ،من بجای عشق پر از نفرتم و باتو حسی شبیه هیچ دارم .حتی دلم هم برایت تنگ نمی شود حتی دوستت هم ندارم دیگر .

فقط حسی ست که خوب می شناسمش .حس خوب تلافی.

 زخم زدن وقتی زخم خورده باشی  

    

پ.ن: آنچه پایدار نیست ارزش دل بستن ندارد ...  

 


+ نوشته شده در پنج‌شنبه 29 مرداد‌ماه سال 1388ساعت 08:22 ب.ظ توسط سارااا نظرات (12)